Φυσικοχημεία III - Εξετάσεις Ιουνίου 2021

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ

Y13 - ΦΥΣΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ ΙΙΙ

Καλούνται οι φοιτήτριες και φοιτητές που επιθυμούν να εξετασθούν στο μάθημα Y13 - ΦΥΣΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ ΙΙΙ την Τετάρτη 30 Ιουνίου 2021, 09:00-11:00, να συμμετάσχουν σε γραπτή εξ’ αποστάσεως εξέταση, με τη χρήση αποκλειστικά ιδρυματικού λογαριασμού μέσω του συνδέσμου:

Meeting ID: 958 3138 7732

Password: 940861

Για τη σύνδεση τους παρακαλούνται να συμβουλευτούν το Εγχειρίδιο Χρήστη - Οδηγίες συμμετοχής σε εξ αποστάσεως συνεδρία με ταυτοποίηση (φοιτητές) με χρήση του λογισμικού Zoom στο σύνδεσμο it.auth.gr/el/node/4953 καθώς και τις αναλυτικές οδηγίες για τις εξετάσεις του μαθήματος στο ΟΔΗΓΙΕΣ-ΦΥΣΙΚΟΧΗΜΕΙΑ ΙΙΙ.

Η συμμετοχή κάθε φοιτήτριας και φοιτητή στις εξετάσεις προϋποθέτει ότι αποδέχεστε τους όρους και τις παραμέτρους για τις τεχνικές εξ αποστάσεως εξέτασης, τον απαιτούμενο εξοπλισμό (πλέον του υπολογιστή ή laptop, μικρόφωνο, ακουστικά και κάμερα) καθώς και τις απαραίτητες ενέργειες για τη συμμετοχή και την ταυτοποίησή τους στις εξ αποστάσεως εξετάσεις, σύμφωνα με όσα προβλέπονται στην απόφαση της Συγκλήτου 3021/26-5-2020. Απαιτείται οι φοιτητές να έχουν σε άμεση χρήση φοιτητική ή αστυνομική ταυτότητα, κόλλες αναφοράς Α4, στυλό, υπολογιστική μηχανή.

Η εξέταση θα περιλαμβάνει και χρήση της πλατφόρμας διαχείρισης μαθημάτων elearning.auth.gr με την οποία οι φοιτητές πρέπει να είναι εξοικειωμένοι.